یک روزنامه اسرائیلی ادعا کرده است” هکرهای مرتبط با ایران به اهداف اسرائیلی حمله می کنند”


گروه هکری معرف به گربه جذاب به اهدافی در اسرائیل حمله کرده است.

 

شرکت نتورک و سرور آسیا خدمات پشتبانی سرور و شبکه، همچنین بروزرسانی و سرویس دوره ای سیستم های کامپیوتری را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

شما می توانید با شماره ۰۲۱۲۲۷۷۰۹۱۳ و ۰۹۱۹۵۱۰۹۱۱۴ با ما در ارتیاط باشید و از ما مشاوره بگیرید

اورشلیم: یک شرکت امنیت سایبری اسرائیل در آخرین اطلاعیه خود از جنگ سایبری بین کشورهای رقیب اعلام کرد که یک گروه هکر مرتبط با ایران این هفته به هفت هدف اسرائیلی در یک دوره 24 ساعته حمله کردند.

چک پوینت مستقر در تل‌آویو در بیانیه‌ای در اواخر چهارشنبه، بدون ارائه جزئیات، گفته که اهداف حمله توسط گروه موسوم به “گربه جذاب” شامل “دولت و بخش تجاری” اسرائیل بود.

این شرکت گفت: «Check Point این حملات را مسدود کرده است، زیرا ما شاهد ارتباطات بین سرور مورد استفاده این گروه و اهدافی در فلستین اشغالی بودیم.

گزارش‌های ما در 48 ساعت گذشته ثابت می‌کند که هم گروه‌های هکر و هم شرکتهای سایبری درحال کاوش این آسیب‌پذیری هستند

ادعاهای جنگ سایبری بین ایران و اسرائیل در ماه های اخیر تشدید شده است.

اسرائیل مسئول یک سری حملات سایبری به زیرساخت های ایران از جمله سیستم توزیع سوخت این کشور در ماه اکتبر است.

یکی دیگر از گروه‌های هکر مرتبط با ایران به نام «سایه سیاه» مدعی حمله سایبری اکتبر به یک ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی اسرائیلی شد.

یکی از اهداف آن حادثه، بزرگترین سایت دوستیابی LGBTQ اسرائیل بود که هکرها با تهدید به انتشار اطلاعات خصوصی حساس، مانند وضعیت HIV کاربران سایت، درخواست باج می کردند.

به گفته وزارت دارایی اسرائیل، که خود را به عنوان یک رهبر در امنیت سایبری معرفی می کند، هفته گذشته “یک رزمایش جنگ مالی سایبری بین المللی” را برگزار کرد.

شرکت کنندگان شامل ایالات متحده، بریتانیا و امارات متحده عربی بودند که سال گذشته با اسرائیل روابط دیپلماتیک برقرار کردند.

این وزارتخانه در بیانیه ای اعلام کرد سایر شرکت کنندگان آلمان، سوئیس و صندوق بین المللی پول بودند.

این رزمایش که اسرائیل آن را اولین رزمایش در نوع خود توصیف کرد، برای شبیه سازی یک حمله مالی سایبری بین المللی طراحی شد.

شیرا گرینبرگ، اقتصاددان ارشد وزارت دارایی اسرائیل، گفت: این رزمایش “اهمیت اقدام هماهنگ جهانی توسط دولت ها و بانک های مرکزی در مواجهه با تهدیدات مالی سایبری” را نشان می دهد.

اخبار

Cyber AttackHackIranian HackerMalwarevirusاخبارهکریحمله به زیر ساختحمله هکریگربه جذابهکر های ایرانیهکرهاهکرهای گربه جذاب

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!