هوش مصنوعی گوگل به Workspace تجاری اضافه شد.


هوش مصنوعی گوگل که Duet نام دارد به دسترسی gmail تجاری اضافه شد.

 

 

google پیش بینی کرده است که این هوش مصنوعی در اواخر امسال در دسترس کاربران عادی Gmail نیز قرار گیرد. این شرکت افزود کاربران می توانند از این هوش مصنوعی در برنامه های google Slides ،Google Sheet و Google Meet بهره گیرند و در این محیط ها از هوش مصنوعی Duet استفاده نمایند.

به نقل از سایت خوب زومیت :

 

در گوگل داکس، جیمیل و Slides پنلی به اسم Sidekick در اختیار خواهید داشت که می تواند کنار آواتار نمایه شما در گوشه سمت راست بالا قرار بگیرد و ایمیل یا سند شما را تجزیه و تحلیل کند. علاوه‌براین، می‌تواند یادداشت‌های بلندگو را برای هر اسلاید ایجاد کند.

 

هوش مصنوعی مولد دوئت، در اسلایدهای Google، قادر است از پیام‌های متنی تصاویری تولید کند. پنلی با عنوان «Help me visualization» دریافت خواهید کرد که می‌توانید آنچه را که می‌خواهید با قابلیت انتخاب سبک وارد کنید: هیچ، عکاسی، تصویرسازی، پس‌زمینه و کلیپ آرت. مجموعه‌ای از ۶ تا ۸ طرح با قابلیت «مشاهده بیشتر» در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

 

این هوش مصنوعی دوئت، در Google Meet می تواند امکان تغییر و ایجاد Background جلسه ها را برای کاربران فراهم سازد. تا شرکت کنندگان در این جلسات از آرامش بیشتری برخوردار باشند و حس خوبی به آنها منتقل شود، همه این امکانات تنها به وسیله هوش مصنوعی duet به سادگی امکان پذیر است.

با ما تا آن روز همراه باشید.

ببیند گوگل چگونه از اطلاعات شما حفاظت می کند(6لایه امنیتی و حفاظت فیزیکی گوگل کلاود)

اخبار

AIDuetGmailgoogle

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!