ایمیل سازمانی

6 دلیلی که نشان میدهد برای کسب و کار خود به یک ایمیل تجاری (با برند خود) نیاز دارید:

شما در تجارت هستید تا کسب درآمد کنید. اگرچه برقراری ارتباط با افرادی که برای چیزهای خیلی خوب و خوشایند هزینه صرف میکنند، کار راحتی نمیباشد.

ایمیل تجاری  یا سازمانی شده، روش بسیار خوب و مناسبی برای کاهش شک و شبه ها بوده و نشان میدهد که کسب و کار شما قانونی و پایداربوده و خدماتی با کیفیتی را ارائه خواهید کرد.

 اگر شما با ایمیل سازمانی با نام برند سازمان خود کار کنید، کار شما قانونی تر و منطقی تر به حساب خواهد آمد. آیا میتوانید به کسب و کاری که آدرس ایمیل آن به @gmail.com ختم میشود، اعتماد کنید؟

اگر درباره آدرس ایمیل تجاری شده (ایمیل سازمانی با برند شما) شک دارید، وقت آن فرا رسیده تا شک و شبه های خود را برطرف کنید.

ایمیل تجاری شده چیست؟

آدرس ایمیل تجاری- سازمانی شده، ایمیلی است که به جای @gmail.com , @yahoo.com  و یا هر ایمیلی که اسم و نشانی از تامین کننده نداشته باشد، به @yourbusinessname.com ،  منتهی  شود.

چند نمونه:

ایمیل شرکت ایرانسل   info@irancell.ir

ایمیل شرکت همراه اول   info@mci.ir

ایمیل گروه مالی نرم افزاری اورنگ کیش  Info@b2bsolutions.ir  

nick@exprance.com   در مقابل  exprance@gmail.com :

همانطور که مشاهده میکنید، نمونه ی ایمیل سمت چپ (nick@exprance.com) ، یک آدرس ایمیل تجاری شده میباشد. ساختن و ترتیب قرارگیری آدرس های ایمیل تجاری شده کمی پیچیده است، ولی ارزش انجام این کار را دارد. با توجه به قرارگیری آدرس ایمیل nick@exprance.com ، چیزی بیشتر از یک آدرس ایمیل تجاری شده خواهید یافت.

 بعدا به جزئیات بیشتر آن خواهیم پرداخت. اکنون درباره آدرس ایمیل تجاری شده اطلاعات کافی بدست آوردید، پس به دلایلی که به مفید بودن و منفعت کسب وکار کوچک شما کمک میکند خواهیم پرداخت.

بدون دسته بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *