اختصاص اینترنت رایگان به سه دهک پایین جامعه


سرپرستان خانوار سه دهک اول می‌توانند با مراجعه به my.gov.ir یا از طریق کد #۱۲۳۴*۴* در موبایل خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت ثبت‌نام کنند.

 

اینترنت

به گزارش تسنیم، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیروز مورخ 14 تیرماه 1401 و در حاشیه جلسه هیات دولت، از اختصاص بسته اینترنتی چهارماهه و دائمی رایگان به سه دهک پایین جامعه خبر داد.

او تأکید کرد: افرادی که یارانه ۴۰۰ تومانی دریافت می‌کنند می‌توانند از طریق درگاه ملی خدمات دولت این اینترنت را دریافت کنند.

 

به همین منظور نیز جواد موحد معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات به بیان توضیحاتی درباره نحوه ثبت نام دریافت اینترنت رایگان سه دهک کم درآمد یارانه بگیر پرداخت و اعلام کرد: سرپرستان خانوار سه دهک اول دریافت یارانه می توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت my.gov.ir بعد از ثبت نام وارد صفحه ای شوند که گزینه مشاهده وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان وجود دارد و آن را فعال می کنند.

وی افزود: پیامی برای فعال شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده می آید و در صورتی که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده را دارد می تواند شماره جدید را وارد و کلمه تایید را کلیک کند.

موحد با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، تصریح کرد: این بسته فقط برای سرپرستان خانوار اختصاص یافته است و شماره تماس وارد شده باید به نام سرپرست خانوار باشد.

وی افزود: در صورتی که متقاضیان امکان مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت را نداشتند می توانند از طریق کد USSD و با وارد کردن #۱۲۳۴*۴* در گوشی همراه خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت اقدام کنند.

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات تعداد حدودی خانوارهای مشمول این طرح را ۸ میلیون سرپرست خانوار برآورد کرد.

شرکت مبین نت اقدام به فروش مودم های جیبی و رومیزی TD-LTE با سرعت 4 الی 40Mb برثانیه می نماید جهت مشاوره و خرید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
02122770913
09195109114

 

خرید اینترنت پرسرعت

اینترنت پرسرعت بی‌سیم LTE

اینترنت پرسرعت با خیال راحت

اینترنت بی‌سیم LTE آخرین تکنولوژی ارائه اینترنت پرسرعت در کشور مبتنی‌بر نسل ۴.۵ است که با سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه، مناسب‌ترین اینترنت برای بازی آنلاین، دانلود زیاد ، تماشای آنلاین ویدیو، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایر استفاده‌های حرفه‌ای از اینترنت است.

 

جهت خرید و مشاوره وهمچنین جهت چک کردن سیگنال دریافتی در منطقه شما با شماره 02122770913 و 09195109114 تماس حاصل نمایید.

طرح‌ها و تعرفه‌های اینترنت LTE رومیزی

طرح‌های ورود و تمدید اینترنت رومیزی مبین‌نت را در زیر ببینید

اینترنت ثابت TD-LTE

متناسب با نیاز شما طرح‌های گوناگونی در نظر گرفته‌ایم

طرح‌های خرید اینترنت LTE خانگی، در دو سطح پرایم و پرو به همراه مودم، سیم‌کارت و حجم اینترنت ارائه می‌شوند. شما می‌توانید با انتخاب یکی از طرح‌های زیر، درخواست خرید خود را آنلاین ثبت کنید و سرویس اینترنت مورد نظر خود را پس از انجام امکان‌سنجی و تست سرعت تحویل بگیرید.

طرح‌های ورود

GB۵۰ هدیه۳ ماهه
بعلاوه مودم AG3100
فوق پرسرعت ( تا ۴۰Mb )
بدون نیاز به خط تلفن
P0301
۱,۲۶۹,۰۰۰ تومان

الان سفارش دهید

 
GB۵۰ + GB۵۰ هدیه۶ ماهه
بعلاوه مودم AG3100
فوق پرسرعت ( تا ۴۰Mb )
بدون نیاز به خط تلفن
P0302
۱,۳۶۹,۰۰۰ تومان

الان سفارش دهید

 
GB۱۵۰ + GB۵۰ هدیهیک ساله
بعلاوه مودم AG3100
فوق پرسرعت ( تا ۴۰Mb )
بدون نیاز به خط تلفن
P0303
۱,۵۶۹,۰۰۰ تومان

الان سفارش دهید

 
اینترنت ثابت TD-LTE

 مودم   AG3100

طرح های فوق به همراه سیمکارت و مودم  AG3100 ارائه می‌شود که قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های TD-LTE/FD-LTE را دارد.

مودم  AG3100 با پشتیبانی از استاندارد LTE Cat 4، یک عدد پورت LAN برای اتصال با کابل  و امکان اتصال از طریق WiFi تا حداکثر ۱۱ کاربر ، در رده مودم‌های حرفه‌ای قرار دارد.

طرح‌های تمدید

۷ گیگابایتT1101
۳۰،۰۰۰ تومان
۱۰ گیگابایتT1102
۳۷،۰۰۰ تومان
۱۵ گیگابایتT1103
۴۴،۰۰۰ تومان
۲۵ گیگابایتT1104
۵۶،۰۰۰ تومان
۴۰ گیگابایتT1105
۷۳،۰۰۰ تومان
۵۰ گیگابایتT1106
۸۴،۰۰۰ تومان
۱۰۰ گیگابایت*TP1101
۱۳۶,۰۰۰ تومان
۱۸۰ گیگابایت*TP1102
۲۲۹,۰۰۰ تومان
 

اخبار

400 گیگ اینترنت5GFree government internetInternetmobinnetModemPortable Modemwifiاینترنت جیبی پرسرعتاینترنت دولتیاینترنت رایگاناینترنت رایگان دولتیبسته اینترنت رایگانمبین نتمبین نت زعفرانیهمودم جیبیمودم خانگیمودم رومیزیمودم وای فای

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!